LiveZilla Live Help

چه شگردهایی می‌تواند از شما یک زبان‌آموز برجسته بسازد؟

 
 

ارتباط، تکرار و تمرکز سه ویژگی برجسته روشی درخور برای آموزش زبان انگلیسی است.

 

مرتبط بودن درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی با نیازهای شما

اگر درون‌مایه‌ ای که با آن زبان انگلیسی را یاد می‌گیرید مرتبط با نیازهای شما باشد، احتمال بسیار بیشتری وجود دارد که زبان انگلیسی را بهتر وعمیق‌تر یاد بگیرید. بهتر است که برنامه‌ ای را انتخاب کنید که رویکرد بنیادین آن آموزش زبان انگلیسی باشد ولی دربرگیرنده درون‌ مایه‌ ای باشد که مطابق با خواست شماست.

تکرار درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی

موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی به میزان زمانی که می‌توانید برای درگیر بودن با آن اختصاص دهید نیز ارتباط دارد. یعنی میزان زمانی که به خواندن، شنیدن، گفتگو و نوشتن اختصاص می‌دهید. در این رابطه بایستی دقت کنید که هرچه یک مطلب را چندباره انجام دهید آن مطلب بهتر به ناخودآگاه شما منتقل می‌گردد. تکرار ویژگی خوب دیگری نیز دارد و آن این است که سختی زیادی ندارد. تنها کافی است که روحیه خود را بالا نگه‌ دارید. برای نمونه بایستی درون‌ مایه‌ ای انتخاب کنید که جذاب باشد. در این صورت از خواندن آن موضوع هیچ‌گاه خسته نخواهید شد.

تمرکز بر درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی

اگر می‌خواهید که کارآمدی روش انتخابی خود را در یادگیری زبان بالا ببرید بایستی تمرکز بالایی داشته باشید. داشتن تمرکز نیازمند انجام کاری شگفت‌انگیز نیست. بلکه تنها کافی است که به بیرون روید و در فضای باز و در حال قدم زدن به درون‌مایه‌ی آموزشی گوش کنید. یا حتی بهتر از آن می‌توانید به دامان طبیعت بروید از صحنه‌ها لذت ببرید و در عین حال به مطلب زیبایی گوش کنید. به همین سادگی می‌توانید تمرکز خود را بارها بالاتر از هنگامی ببرید که در یک محیط بسته و کسل‌ کننده درگیر خواندن و یا گوش دادن زبان انگلیسی هستید.