LiveZilla Live Help

بورس تحصیلی بئاتریس وارد

 

بورس تحصیلی بئاتریس وارد

 
 
 
 
 TDC Beatrice Warde
زمینه ها: طراحی/تصویرسازی، دیزاین، گرافیک/چاپ، کمک هزینه های تحصیلی
 
 بئاتریس وارد اولین زنی است که به عضویت این باشگاه درآمده است. آگاهی یافتن از این حقیقت که خانم وارد، روزنامه نگار، پژوهشگر و طراح تایپوگرافی، بوده بسیار هیجان انگیز است. برای احترام به یاد او،TDC نام بورس تحصیلی خود را پس از او نام نهاده است.
 
 مبلغ ۵۰۰۰ دلاری این بورس تحصیلی توسط TDC و مونوتایپ حمایت شده است. این بورسیه به یک دانشجوی دختر سال سوم مقطع کارشناسی تعلق خواهد گرفت و برای شهریه سال آخر او که از سپتامبر ۲۰۱۶ شروع شده و در می ۲۰۱۷ به پایان می رسد، مستقیما اعمال خواهد شد.
 
بئاتریس وارد (۱۹۶۹-۱۹۰۰) با شور و شوق به اهمیت آموزش اعتقاد داشت و در سراسر دورهی حرفه ای خود به وسیله ی شرکت مونوتایپ از اعتقادش حمایت کرد. درب دفتر او به روی هر فرد علاقه مند به تایپوگرافی  باز بود، و تعداد زیادی از مردم در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود، تحصیلشان را با بازدید از دفتر وی آغاز کردند. او تمرکزش را روی هدف اصلی و استوارش که کمک به مردم برای درک بهتر تایپوگرافی بود، در تمامی مقالات، کتاب ها، گفتارها و سخنرانی هایش در تمام دورهی زندگی حرف های خود حفظ کرد. 
 
این بورس تحصیلی که تنها بر پایه ی شایستگی استوار است، به یک دانش آموز که اثرش استعداد، چیره دستی و مهارتی استثنایی در استفاده از تایپوگرافی را نشان دهد، تعلق می گیرد. از آنجایی که بئاتریس وارد نویسنده و آموزگاری است که به ارتقای محصولات شرکت مونوتایپ کمک کرد، ضوابط این بورس تحصیلی شامل تمامی رشته ها از نقد دیزاین تا طراحی حروف و طراحی گرافیک است. همانطور که بئاتریس به بهترین استفاده از تکنولوژی توجه داشت، آثار شرکت کنندگان باید کاربرد تایپوگرافی را نه تنها در چاپ بلکه در رسانه های موجود نشان دهند. شرایط شرکت در این بورس تحصیلی شامل یک بیانیه (statement)، سه نمونه کار که در دوره ی تحصیل در مدرسه یا دانشگاه انجام شده و معدل B یا بالاتر است. متقاضی باید بیانیهای ارائه دهد که نشان دهد خالق آثار خود او است. پس از به اتمام رسیدن انتخابات مرحله ی اول، ارائه ی توصیه نامه مورد نیاز خواهد بود. پذیرفته شدگان توسط کمیته ی داوری انتخاب خواهند شد. 
 
علاوه بر جایزه بورس تحصیلی، دانشجو عضویت دانشجویی یک ساله در TDC را دریافت خواهد کرد. عضویت شامل دریافت نشریات سالیانه، هدایای یادبود و دعوت نامه به تمام برنامه های TDC، است.
 
چک ۵۰۰۰ دلاری در ماه آگوست ۲۰۱۶ به مدرسه یا دانشگاه محل تحصیل نفر اول جهت واریز شدن به حساب شهریه، ارسال خواهد شد. دانشجویان مستقیما مبلغ چک را دریافت نخواهند کرد.
 
در صورتی که نفر اول، به هر دلیل، به مدرسه اش در سال تعیین شده مراجعه نکند، چک ۵۰۰۰ دلاری به حساب شهریه نفر دوم واریز خواهد شد.
 
کمیته ی بورس تحصیلی بئاتریس وارد از انجمن مدیران حروف چاپ(TDC)  شامل: گیل اندرسون (دانشکده هنرهای تجسمی)، کارا دی ادواردو (اتحادیه کوپر)، کارول والر (مدیر اجرایی TDC) و از شرکت مونوتایپ شامل: نادین شاهین، ویکی کوئیک، اما تاکر، دانیل راتیگان، جیمز فوکس-بیل، شلی گروئندلر() و فیونا راس (دانشگاه ریدینگ)، تشکیل شده است.
 
دانشجویان پذیرفته شده در مراسم افتتاحیهی TDC در جولای ۲۰۱۶ در محل اتحادیه کوپر، گواهی دریافت خواهند کرد.
 
مهلت ارسال آثار: ۱۱ فوریه ۲۰۱۶
 
اطلاعات بیشتر در سایت:  https://www.tdc.org/beatrice-warde/