دانلود کتاب PERFECT PHRASES FOR THE TOEFL

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۳۹۶/۰۲/۲۸

۰ دیدگاه

دانلود کتاب PERFECT PHRASES FOR THE TOEFL

اندیشه پارسیان/ANDISHEPARSAIN

آزمون اینترنتی تافل طی ۴ ساعت برگزار میشود و دارای ۴ بخش است که هر بخش ممکن است یک یا حتی چندمهارت را مورد آزمایش قرار دهد.سنجش مهارت گفتاری (Speaking Comprehension) و مهارت نوشتاری (Writing Comprehension) آزمون دو قسمت از مراحل چهار گانه امتحان به شمار میروند و در این بخشها زبان آموزان میبایست در مورد خلاصهٔ متنی که می‌خوانند یا می‌شنوند، ایده‌های جدید خود را، به زبان آورده یا بنویسند . این صحبت‌ها و نوشته ها باید دقیق، واضح و دارای تجزیه و تحلیل دقیق از اطلاعات ارائه شده باشد تا بتواند حد نصاب قبولی رابدست آورد.

کتاب جامع Perfect Phrases for the TOEFl speaking and writing section منبعی مفید در جهت کسب آمادگی لازم برای شرکت در تافل به خصوص در بخش نوشتاری و گفتاری است که برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

جهت دانلود رایگان کتاب Perfect Phrases تافل بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود کتاب

 

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

دانلود منابع آموزشی

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.

ثبت نام در آزمون ÖSD