قابل توجه متقاضیان آزمون ÖSD معوقه آذر ماه ۱۳۹۹

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۳۹۹/۰۹/۳۰

۰ دیدگاه

قابل توجه متقاضیان آزمون ÖSD معوقه آذر ماه ۱۳۹۹

با توجه به برداشته نشدن محدودیت های گروه ۲ که شامل برگزاری آزمون های حضوری هم می باشد، علیرغم تلاش های انجمن فرهنگی اتریش، موفق به برگزاری این آزمون قبل از پایان سال میلادی نخواهیم بود.

اما با توجه به کاهش آمار، جای امیدواری است که در اولین فرصت ممکن بعد از پایان این محدودیت ها ، آزمون معوق شده را برگزار کنیم.

برای همه ی شما عزیزان سلامتی آرزومندیم.

تیم انجمن فرهنگی اتریش

 


Ankündigung:

Zur Info an die ÖSD-KandidatInnen der Prüfungstermine in November und Dezember 2020:

Da die Einschränkungen der Gruppe 2, zu denen auch das Abhalten von Präsenz-Prüfungen gehört, nicht aufgehoben wurden, können diese Termine trotz aller Bemühungen des Österreichischen Kulturforums voraussichtlich nicht vor Jahresende wahr genommen werden.

Da jedoch die Fallzahlen sinken, ist zu hoffen, dass die ausständigen Termine bei der ersten Gelegenheit nach der Aufhebung der Einschränkungen durchgeführt werden können.

Wir wünschen Ihnen allen Gesundheit.

ÖKF-Team

 

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

اخبار اخبار موسسه

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.