دانلود کتاب Practical English Usage نسخه چهارم

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۳۹۹/۰۱/۰۱

۰ دیدگاه

دانلود کتاب Practical English Usage نسخه چهارم

دانلود رایگان کتاب Practical English Usage نسخه چهارم

این کتاب مانند کتاب مقدسی برای گرامر در زبان انگلیسی است و اکثر اساتید و حتی کاربران نیتیو انگلیسی مدام به آن رجوع می‌کنند.

 کتاب مانند یک دیکشنری تقسیم بندی شده است توصیه میشود که مدخل ها و موضوعات مورد علاقه خود را در فهرست اولیه پیدا کرده،  و سپس به صفحه مورد نظر رفته و "همه نکات گرامری"  مربوط به آن همراه با مثال های واقعی و عالی را بخوانید!

 تقریبا همه نکات در مورد یک موضوع گرامری و یا استفاده درست از یک واژه، با مثال به شما ارائه شده است. کتاب همانند ترکیبی است از یک کتاب کامل گرامر، یک کتاب Usage واژگان و املا و یک کتاب  Common mistakes.

اگر کمتر از دو ماه تا امتحان آیلتس وقت دارید، فقط موضوعات و مشکلاتتان را از فهرست پیدا کرده و صفحه مورد نظر را بخوانید و اگر وقت بیشتری دارید کتاب را از ابتدا شروع کنید .

به هر دو گروه توصیه می شود که به جز رفع اشکال و غلط نگفتن و ننوشتن،  جملات مثالی کتاب را در اسپيكينگ و رایتینگ خود نیز به کار برند   .

جهت دانلود رایگان کتاب Practical English Usage نسخه چهارم بر روی این لینک کلیک فرمایید:

دانلود کتاب Practical English Usage

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

دانلود منابع آموزشی

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.