دانلود کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۳۹۹/۰۱/۲۲

۰ دیدگاه

دانلود کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets

دانلود کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets

کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets همانطور که از نامش مشخص است برای آن دسته از زبان آموزانی به چاپ رسیده است که می خواهند خود را برای آزمون آیلتس (IELTS) آماده کنند. این کتاب سعی دارد به متقاضیان آزمون آیلتس کمک کند تا دایره واژگانی خود را برای این آزمون تقویت کنند. کتاب حاضر برای مهارت های نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) آزمون آیلتس مناسب است چرا که در این دو مهارت متقاضیان می بایست به اصطلاح پاسخ ها را خود تولید کنند.

کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets دارای 10 درس موضوعی می باشد (موضوعاتی مثل چالش های جهانی، فرهنگ و سنت ها، بچه ها و خانواده ها…) که هر درس به واژگان مربوط به آن موضوع می پردازد. در هر درس برای هر واژه هم تعریف آن واژه ارائه شده است و هم آن واژه در یک جمله نمونه بکار رفته است. در انتهای کتاب نیز توضیحاتی در خصوص تسک 2 مهارت نوشتاری آیلتس و همچنین اشتباهات رایجی که در خصوص مهارت نوشتاری این آزمون صورت می گیرد ارائه شده است.

دانلود کتاب IELTS Band 9 Vocab Secrets

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

انگلیسی دانلود منابع آموزشی

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.