درباره ما

افتخار می کنیم که با د اشتن ۲۰ سال سابقه در امر آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی، زبان آموزان بسیاری را برای رسیدن اهداف بلندشان یاری کرده ایم.

در سال ۱۳۸۲ به اتفاق جمعی از کارشناسان زبان و اساتید دانشگاهی، آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان را تاسیس کردیم و قدمی کوچک در راستای اعتلا و بالابردن سطح فرهنگ و دانش جامعه برداشتیم.

در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد. این هدف ماست تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم.

موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان در حال حاضر به عنوان آموزشگاه زبان انگلیسی و آلمانی و همچنین مرکز رسمی آزمون های بین المللی ÖSD در شهرک غرب تهران فعاليت دارد. آموزشگاه زبان المانی اندیشه پارسیان به عنوان مركز تخصصی آموزش زبان آلمانی تحت نظر اساتید مجرب آموزش زبان آلمانی و ممتحن رسم آزمون های بین المللی ÖSD مدیریت می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه زبان های خارج اندیشه پارسیان تنها در شهرک غرب تهران فعال است و هیچ شعبه دیگری در تهران و یا شهرستان ها ندارد.

با برخوداری و بهره گیری از اساتید توانمند و داشتن کادر آموزشی مجرب و منابع آموزشی موجود در آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان، توانسته ایم شاهد پیشرفت و موفقیت های بی شمار و روزافزون دانشجویان و دانشپژوهان اندیشه پارسیانی باشیم.

برنامه ریزی و طراحی دوره های آموزش زبانی خاص بر اساس نیاز دانشجویان، از جمله خدماتی است که در اندیشه پارسیان ارائه می شود. این امر گواه داشتن کادر آموزشی مجرب در بحث نیاز سنجی آموزشی است.

با افتخار می گوییم آموزش زبان آلمانی تخصص ماست. کادر تخصصی آموزش زبان آلمانی اندیشه پارسیان همواره در حال آموختن روش های روز آموزش زبان آلمانی هستند و با متدهای روز آموزش زبان آلمانی آشنا هستند. آموزش زبان آلمانی کودکان و نوجوانان به صورت تخصصی در آموزشگاه زبان آلمانی اندیشه پارسیان صورت می گیرد.

اندیشه پارسیان، مرکز رسمی آزمون های بین المللی ÖSD در تهران

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

اندیشه پارسیان به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانی فقط در شهرک غرب تهران فعالیت دارد و شعبه دیگری ندارد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی و آلمانی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.