London flower delivery Bloom House THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
درباره ما

افتخار می کنیم که با داشتن ۱۷ سال سابقه در امر آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی، زبان آموزان بسیاری را برای رسیدن اهداف بلندشان یاری کرده ایم.

در سال ۱۳۸۲ به اتفاق جمعی از کارشناسان زبان و اساتید دانشگاهی، آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان را تاسیس کردیم و قدمی کوچک در راستای اعتلا و بالابردن سطح فرهنگ و دانش جامعه برداشتیم.

با برخوداری و بهره گیری از اساتید توانمند و داشتن کادر آموزشی مجرب و منابع آموزشی موجود در آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان، توانسته ایم شاهد پیشرفت و موفقیت های بی شمار و روزافزون دانشجویان و دانشپژوهان اندیشه پارسیانی باشیم.

برنامه ریزی و طراحی دوره های آموزش زبانی خاص بر اساس نیاز دانشجویان، از جمله خدماتی است که در اندیشه پارسیان ارائه می شود. این امر گواه داشتن کادر آموزشی مجرب در بحث نیاز سنجی آموزشی است.

در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد. این هدف ماست تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.

London flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
ثبت نام در آزمون ÖSD