خبر فوری در خصوص مراکز برگزاری IELTS

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۳۹۶/۰۲/۲۷

۰ دیدگاه

خبر فوری در خصوص مراکز برگزاری IELTS

 خبر فوری

در پی انتشار اخبار چند روز اخیر، مبنی بر حذف برخی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران از سایت رسمی آیلتس idp به آدرس www.ieltsessentials.com و اظهار نگرانی برخی از شما عزیزان از امکان برگزار نشدن آزمون آیلتس در ایران، به اطلاع می‌رساند، idp استرالیا، تنها، مرکز IR007 که شامل سه زیرمجموعه شکوه، پروشات و ماهان در ایران بوده است را از لیست مراکز مجاز خود حذف کرده و چهار مركز قدیمی‌تر آزمون، شامل آیلتس‌تهران، ایرسافام، عصردین و دانش و دانشگاه آزاد، براساس اطلاعات فعلى این سایت، کمافی‌السابق به برگزاری آزمون‌های خود ادامه می‌دهند. هرچند دو مرکز پروشات و شکوه براساس بروزرسانی 15 روز پیش سایت سازمان سنجش کشور، هنوز مجاز به برگزاری آزمون در ایران هستند، باید منتظر آپدیت جدید سایت سنجش و اخبار جدید از این سازمان باشیم.

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

اخبار آزمون IELTS

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

کلمات کلیدی

طبقه بندی مطالب

مطالب مرتبط

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.

ثبت نام در آزمون ÖSD