London flower delivery Bloom House

مدرک زبان آلمانی مورد تایید سفارت اتریش

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۴۰۰/۰۵/۰۴

۰ دیدگاه

مدرک زبان آلمانی مورد تایید سفارت اتریش

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان به عنوان مرکز آزمون مدرک زبان آلمانی اتریش، با برگزاری دوره های زبان آلمانی و دوره های آمادگی آزمون ÖSD در سطوح مختلف آن اقدام به برگزاری آزمون های بین المللی ÖSD در تهران و چندین نوبت از سال می کند.

 

مدرک صادر شده این آزمون، مدرک زبان آلمانی مورد تایید سفارت اتریش و مدرک زبان آلمانی مورد تایید سفارت آلمان خواهد بود. همچنین این مدرک، مدرک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری آلمان نیز خواهد بود.

 

 

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آزمون ÖSD لطفا به این صفحه مراجعه فرمایید: اندیشه پارسیان، مجری رسمی برگزاری آزمون های در تهران

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

مقالات مقالات آلمانی اخبار اخبار موسسه

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.

London flower delivery London flower subscription
ثبت نام در آزمون ÖSD