تحویل مدارک آزمون ÖSD فروردین ماه ۱۴۰۲

حسین کوپایی

حسین کوپایی

۱۴۰۲/۰۲/۲۷

۰ دیدگاه

تحویل مدارک آزمون ÖSD فروردین ماه ۱۴۰۲

به استحضار شرکت کنندکان محترم آزمون ÖSD فروردین ماه ۱۴۰۲ می رسانیم: مدارک آزمون آماده تحویل است. لطفا با توجه به شرایط و ضوابط دریافت مدارک روز  شنبه  ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰ به محل آموزشگاه مراجعه فرمایید.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای شخص آزمون دهنده مقدور نباشد، نماینده ایشان می تواند با به همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر و اصل گذرنامه متقاضی، نسبت به دریافت مدرک ایشان اقدام کند. در غیر این صورت از تحویل اصل مدرک ممانعت به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است که محل تحویل مدرک، آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان  واقع در شهرک غرب تهران است و مدارک توسط آموزشگاه به هیچ وجه به آدرس متقاضی پست نخواهد شد.

 

 

مدارک اصلی آزمون ÖSD فروردین ماه ۱۴۰۲ آماده تحویل

 

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

اخبار اخبار موسسه آزمون ÖSD

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.