ثبت نام در آزمون ÖSD

ثبت نام در آزمون ÖSD

به اندیشه پارسیان، مجری رسمی برگزاری آزمون های ÖSD در تهران خوش آمدید. در این صفحه، زمان و نحوه ثبت نام در آزمون های بین المللی ÖSD به طور کامل شرح داده شده است. لطفا قبل از شروع بازه ثبت نام، مطالب صفحه جاری را با دقت مطالعه فرمایید.


اطلاعات آزمون آتی جهت ثبت نام

ماه برگزاری آزمون:

آبان ماه

روزهای برگزاری آزمون:

۱۵ - ۱۶ - ۱۷ - ۱۸

روز ثبت نام اولیه در آزمون:

یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱

ساعت ثبت نام اولیه در آزمون:

۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰

سطوح امتحان:

A1 - A2 - B1 - B2 - C1

تکمیل ظرفیت:

دوشنبه - ۳۰ آبان ۱۴۰۱


چگونگی ثبت نام در آزمون ÖSD

لطفا پس از اطلاع از تاریخ و زمان ثبت نام در آزمون، نسبت به ثبت نام در آزمون از طریق وب سایت اقدام فرمایید.
در این صفحه، راهنمایی جهت چگونگی ثبت نام در آزمون ÖSD وجود دارد. پیشنهاد می گردد قبل از ثبت نام، صفحه راهنمای آزمون را مطالعه فرمایید.


نکات مهم ثبت نام در آزمون ÖSD

- ثبت نام فقط در بازه زمانی مشخص شده از سوی آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان ممکن خواهد بود.

- پرداخت هزینه آزمون ظرف مدت ۲۴ ساعت از تاریخ شروع ثبت نام و صرفا با هماهنگی مسئول ثبت نام صورت می گیرد.

- تمامی اطلاع رسانی های آزمون از طریق وب سایت و در پروفایل شخص متقاضی آزمون قابل مشاهده است. اطلاعیه های آزمون در وب سایت و شبکه های اجتماعی اندیشه پارسیان قرار خواهد گرفت.

- با توجه به محدود بودن ظرفیت آزمون، جهت نهایی شدن ثبت نام خود می بایست ظرف مدت ۲۴ ساعت از تاریخ ثبت نام, نسبت به پرداخت هزینه آزمون به صورت ذیل اقدام فرمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما تکمیل نشده و توسط مرکز آزمون ظرفیت به شخص دیگری داده خواهد شد.

- امکان لغو ثبت نام (انصراف) از شرکت در آزمون، تا ۴ هفته قبل از برگزاری آزمون وجود دارد. در این صورت ۲۵٪ از مبلغ ثبت نام کسر و مابقی مبلغ استرداد می گردد. در صورتی که متقاضی کمتر از ۴ هفته انصراف خود را از شرکت در آزمون اعلام کند، هزینه قابل استرداد نخواهد بود.

- شخص متقاضی آزمون می بایست اطلاعات خود را به طور دقیق در زمان ثبت نام وارد کند. ورود اطلاعات اشتباه در فرایند صدور مدرک ایجاد خلل می کند. عواقب عدم ورود اطلاعات صحیح و صدور مدرک با اطلاعات اشتباه بر عهده متقاضی آزمون است.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.