شگردهایی که می‌تواند از شما یک زبان‌آموز برجسته بسازد

شگردهایی که می‌تواند از شما یک زبان‌آموز برجسته بسازد

 

ارتباط، تکرار و تمرکز سه ویژگی برجسته روشی درخور برای آموزش زبان انگلیسی است.

 

مرتبط بودن درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی با نیازهای شما

اگر درون‌مایه‌ ای که با آن زبان انگلیسی را یاد می‌گیرید مرتبط با نیازهای شما باشد، احتمال بسیار بیشتری وجود دارد که زبان انگلیسی را بهتر وعمیق‌تر یاد بگیرید. بهتر است که برنامه‌ ای را انتخاب کنید که رویکرد بنیادین آن آموزش زبان انگلیسی باشد ولی دربرگیرنده درون‌ مایه‌ ای باشد که مطابق با خواست شماست.

 

 

تکرار درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی

موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی به میزان زمانی که می‌توانید برای درگیر بودن با آن اختصاص دهید نیز ارتباط دارد. یعنی میزان زمانی که به خواندن، شنیدن، گفتگو و نوشتن اختصاص می‌دهید. در این رابطه بایستی دقت کنید که هرچه یک مطلب را چندباره انجام دهید آن مطلب بهتر به ناخودآگاه شما منتقل می‌گردد. تکرار ویژگی خوب دیگری نیز دارد و آن این است که سختی زیادی ندارد. تنها کافی است که روحیه خود را بالا نگه‌ دارید. برای نمونه بایستی درون‌ مایه‌ ای انتخاب کنید که جذاب باشد. در این صورت از خواندن آن موضوع هیچ‌گاه خسته نخواهید شد.

 

تمرکز بر درون‌مایه‌ی آموزشی زبان انگلیسی

اگر می‌خواهید که کارآمدی روش انتخابی خود را در یادگیری زبان بالا ببرید بایستی تمرکز بالایی داشته باشید. داشتن تمرکز نیازمند انجام کاری شگفت‌انگیز نیست. بلکه تنها کافی است که به بیرون روید و در فضای باز و در حال قدم زدن به درون‌مایه‌ی آموزشی گوش کنید. یا حتی بهتر از آن می‌توانید به دامان طبیعت بروید از صحنه‌ها لذت ببرید و در عین حال به مطلب زیبایی گوش کنید. به همین سادگی می‌توانید تمرکز خود را بارها بالاتر از هنگامی ببرید که در یک محیط بسته و کسل‌ کننده درگیر خواندن و یا گوش دادن زبان انگلیسی هستید.

 

امتیاز مطلب: ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای. شما نیز به این مطلب امتیاز دهید:

دسته بندی های این مطلب:

مقالات

۰ دیدگاه برای این مطلب وجود دارد

دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید.

برای ارائه نظر می بایست عضو وب سایت باشید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

اندیشه پارسیان به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانی فقط در شهرک غرب تهران فعالیت دارد و شعبه دیگری ندارد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی و آلمانی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.